notificationKviečiame pasinaudoti 10% nuolaida visiems užsakymams internetu su kodu: Vasara10

Akcija negalioja KERN gamintojo prekėms

Kameros mikroskopams

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį


  • Mikroskopų kameros yra naudojamos užfiksuoti ir perduoti mikroskopinės ir submikroskopinės skalės vaizdus į skaitmeninę ir kitą formą. Šios kameros yra naudojamos įvairiose mokslinėse, medicininėse ir kitose srityse, kur reikalingas didelio tikslumo vaizdo įrašymas ir analizavimas.
  • Mikroskopų kameros yra įvairių tipų ir dydžių. Jos gali būti pritvirtinamos prie mikroskopų objektyvų, naudojamos kaip atskira priemonė arba integruotos su mikroskopu. Šios kameros dažniausiai yra susiejamos su programinės įrangos paketais, kurie leidžia įrašyti, saugoti ir tvarkyti mikroskopinius vaizdus.
  • Kameros turi skirtingas funkcijas ir parametrus, įskaitant įvairius megapikselių skaičius, diapazonus ir greičius. Šios funkcijos padeda užtikrinti optimalų vaizdų kokybę ir tikslumą, taip pat leidžia atlikti reikiamus matavimus ir analizes.
  • Dažniausiai mikroskopų kameros yra susiejamos su kompiuteriais arba planšetiniais kompiuteriais, kad būtų galima perduoti ir tvarkyti vaizdus, o tai leidžia mokslininkams ir specialistams greitai ir patikimai analizuoti ir vertinti mikroskopinius vaizdus.
  • Taigi, mikroskopų kameros yra svarbus ir neatskiriama dalis mikroskopo aparato, padedanti užtikrinti aukštą tikslumą ir vaizdų kokybę. Jos yra naudojamos įvairiose srityse, kur reikalinga tiksli ir efektyvi mikroskopijos technika.

10 Item(s)

10 Item(s)