notificationKviečiame pasinaudoti 10% nuolaida visiems užsakymams internetu su kodu: Vasara10

Akcija negalioja KERN gamintojo prekėms

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Dažniausiai užduodami klientų klausimai

1. Ar gali fizinis asmuo užsakyti prekes?

Taip gali tiek fizinis, tiek juridinis asmuo užsakyti prekes

2. Padariau užsakymą, bet negaunu jokio patvirtinimo ar atsakymo

Jei atlikus užsakymą į savo el. paštą gavote išankstinę sąskaitą ir ją apmokėjote Jūsų užsakymas jau yra vykdomas. Atsakingas vadybininkas susisieks jei sandėlyje nėra visų Jūsų pageidaujamų prekių ir aptars preliminarų pristatymo terminą bei pasiūlys prekių alternatyvas, kurias galimai turim sandėlyje

3. Per kiek laiko pristatomos prekės?

Prekes pristatome kaip įmanoma greičiau, jei visą užsakymą turime sandėlyje, prekės pristatomos jau sekančią darbo dieną, jei vienos ar kelių prekių trūksta, jos užsakomos iš tiekėjo ir vos jas gavus išsiunčiamos klientui. Apie prekių trūkumą klientą informuojam bei nurodom kiek laiko gali užtrukti gauti trūkstamas prekes

4. Gavau tik dalį užsakytų prekių

Dažnai matydami, kad pristatymas trukstamų prekių gali užtrukti, o trūksta tik vienos ar dviejų prekių, mes pristatome visas turimas sandėlyje prekes, o likusias išsiunčiam vos tik jos mus pasiekia iš tiekėjo sandėlių. Paprastai visada informuojam, kad bus siunčiamas dalinis siuntinys, bei kiek truks gauti likusias užsakytas prekes

5. Ar galima gauti komercinį pasiūlymą pageidaujamom prekėm?

Taip galima. Atsiųskite mums pardavimai@ignara.eu pageidaujamų prekių sąrašą, nurodydami savo rekvizitus, prekės kodą, bei kiekį arba darykite užsakymą sudėdami pageidaujamas prekes į krepšelį, bet paskutiniam žingsnyje komentaruose nurodykit, kad pageidaujat gauti šių prekių komercinį pasiūlymą ir Jūsų užsakymas nebus įskaitytas, bet vietoje jo atsiųsim komercinį pasiūlymą. 

6. Ar galiu kitu būdu užsakyti norimas prekes?

Taip galima. Atsiųskite mums pardavimai@ignara.eu pageidaujamų prekių sąrašą, nurodydami savo rekvizitus, prekės kodą, kiekį bei pageidaujamą pristatymo būdą ir mes užpildysim užsakymą už Jus bei atsiųsime išankstinę sąskaitą apmokėjimui. 

7. Ar galiu už prekes atsiskaityti jas pristačius kurjeriui?

Taip galima. Užsakymo metu nurodykit, kad pageidaujat atsiskaityti grynais ir užsakymą pristatys DPD kurjeris, kuriam galėsite atsiskaityti grynais arba kortele. 

8. Ar galima prekes atsiimti sandėlyje?

Taip galima. Užsakymo metu pasirinkite, kad pageidaujat prekes atsiimti sandėlyje ir mes Jus informuosim vos tik prekės bus paruoštos atsiimti

9. Ar galima grąžinti įsigytas, bet  netikusias prekes?

Taip galima. Per 14 dienų turite savo transportu mums pristatyti grąžinamas prekes bei sąskaitą faktūrą, kurią gavote užsakymo metu. Prekės turi būti nenaudotos, švarios, nesudužusios, nepraradusios prekinės išvaizdos.  Jei reikalingas prekių skaičiavimas, taikome 15% išskaitą už atliekamą prekių perskaičiavimą. 

Jei prekės buvo pristatytos brokuotos ar sudužusios, jas nemokamai keičiam naujomis. Privaloma atsiųsti sudužusių prekių nuotraukas pridedant sąskaitą faktūrą, prekių įpakavimą, tiek išorės, tiek vidaus dėžės. 

10. Jei prekių nėra sandėlyje ar galiu svetainėje pateikti užsakymą ?

 Taip, galite prekes užsakysime iš tiekėjo sandėlio. Dėl prekių pristatymo Jus informuosime atskiru pranešimu. Užsakomas prekes pristatome 3 savaičių laikotarpyje.

11. Ar galite pasiūlyti prekes, kurių nėra Jūsų svetainėje ?

 Galite pateikti mums užklausą elektroniniu paštu info@ignara.eu. Prekės užklausą pateiksime visiems savo tiekėjams.

12. Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?

 Galite paskambinti arba parašyti elektroninį laišką, mielai Jums padėsime.

13. Ar galima atsiskaityti pagal sąskaitą faktūrą?

 Taip, galima susisiekite elektroniniu paštu info@ignara.eu