8-671-18226

Cart0Item(s)

Krepšelis tuščias

Product was successfully added to your shopping cart.

Apie mus,  siekius ir viziją

Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas prekių pristatymas. Siūlome daugiau nei 10000 prekių iš daugiau nei 40 tiekėjų. Dirbame tiek su privačiais, tiek su verslo klientais. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės atlikti užsakymus kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau. 

Kas mums svarbiausia? 

  • Pirmoje vietoje tik kokybė. Visada stengiamės dirbti taip, kad galutinis rezultatas džiugintų ne tik klientą bet ir mus pačius. Nuolat tobulinam klientų aptarnavimo, prekių pakavimo ir siuntimo procesus. Kokybės kartelę keliam labai aukštai ir niekada nenustojam tobulėti. 
  • Greitis - kiekvienais metais plečiam sandėliuojamų prekių plotą ir siūlomą asortimentą tam, kad klientams prekes galėtume pasiūlyti čia ir dabar. Sutartiniams klientams siūlome prekių rezervavimo galimybę, Jums nebereikia pirkti dideliais kiekiais ir sandėliuoti pas save, visą tai galime padaryti mes, Jums prekes pristatysim tik tada kai reikia ir tiek kiek reikia. 
  • Aptarnavimas - ypač daug dėmesio skiriam klientų aptarnavimui. Mums svarbu, kad sulauktumėte visų atsakymų, gautumėte patarimų, o pats bendravimas būtų paprastas, malonus ir rezultatyvus. 

100% saugus apsipirkimas

Pašto kodų paieška
Pirkti Skambinti Rašyti

Klausti

×