notificationNEMOKAMAS PRISTATYMAS Į DPD PAŠTOMATUS PERKANT UŽ DAUGIAU NEI 35€ SIUNTOMS IKI 30 KG!

Darbo drabužiai statybininkams

Product was successfully added to your shopping cart.

Statybininkams skirti darbo drabužiai yra būtina dalis darbo aprangos, padedanti užtikrinti jų saugumą ir patogumą atliekant įvairius statybos darbus. Šie drabužiai yra specialiai sukurti atlaikyti sunkias sąlygas ir rizikas, susijusias su statyba, taip pat užtikrinti darbuotojų matomumą ir identifikaciją.

Darbo drabužiai statybininkams gali būti įvairių formų ir dydžių. Dažniausiai jie susideda iš kelnių, marškinių, striukės, pirštinių ir saugos batų. Šie drabužiai gali būti pagaminti iš medžiagų, atsparių šilumai, vandeniui, dulkėms ir kitoms statybos aplinkoje esančioms rizikoms.

Saugos drabužiai statybininkams turi būti tinkamai pritaikyti jų darbui, kad užtikrintų maksimalų saugumą. Taip pat jie turi atitikti aukštus saugumo reikalavimus.

Be to, dauguma darbo drabužių statybininkams yra sukurti taip, kad būtų matomos ryškios spalvos, kad pagerintų darbuotojų matomumą ir sumažintų riziką susidurti su judančiais mechaniniais objektais arba kitomis pavojingomis situacijomis.

Taigi, darbo drabužiai statybininkams yra esminė dalis statybos darbuotojų saugumo ir komforto užtikrinimo. Šie drabužiai padeda užtikrinti, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo rizikų, susijusių su statyba, taip pat suteikia patogumą ir efektyvumą darbo procesui.

Items 1 to 48 of 125 total

Items 1 to 48 of 125 total

100% saugus apsipirkimas

Pirkti Skambinti Rašyti

Klausti

×