Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus Comodo Positive SSL ryšys su serveriu, Tokiu būdu Jūsų duomenys saugiai ir pašaliniams asmenims neįskaitomu formatu perduodami tiesiogiai mums.

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo  direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar, prireikus, ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@ignara.eu arba telefonu +37067118226.

Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adreso tretiesiems asmenims, išskyrus prie klientų aptarnavimo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini įvykdyti jūsų užsakymą. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs būtini duomenys.

Mums rūpi Jūsų privatumas, saugumas ir pasitikėjimas.